Zalety naszych usług

Co właściwie dają firmie kampanie marketingowe?

 • Nowi klienci

  Kampanie reklamowe dają możliwość dotarcia do milionów nowych klientów

 • Ruch na stronie

  Działające reklamy powodują znaczne zwiększenie ruchu na stronie internetowej lub sklepie.

 • Widoczne efekty

  Płacimy za uzyskany efekt – kliknięcia w reklamę i wizyty na stronie.

 • Różne reklamy

  Platformy marketingowe dają możliwość tworzenia zarówno prostych reklam tekstowych, jak i graficznych oraz filmowych.


Jesteś zainteresowany naszymi usługami? Zadzwoń!

Firma Matezun zapewnia kompleksową usługę najwyższej jakości. Tworzymy oryginalne kampanie reklamowe i optymalizujemy je na potrzeby klienta. Staramy się osiągnąć jak najlepszy efekt. Oferujemy reklamy w sieci wyszukiwania, w sieci reklamowej, a także reklamy graficzne oraz video. Po każdym miesiącu przedstawiamy raport z działania kampanii.

W naszej ofercie znajdują się m.in.

Bezpłatny profil firmy pozwala decydować, jakie informacje o Twojej firmie mają wyświetlać się w wyszukiwarce i w Mapach Google. W dobie cyfryzacji istotne jest, aby nasza firma była widoczna w podstawowych mediach wyszukiwania. Potencjalny klient szukając kwiaciarni w okolicy, coraz częściej decyduje się na rozpoczęcie poszukiwań od rozeznania się w mapach Google.

Indywidualne dostosowanie grupy docelowej, słów kluczowych i dostępnego budżetu. Dzięki temu możemy dokładnie ustawić, komu mają pokazywać się nasze reklamy. Jednak tworzenie dobrze działających kampanii reklamowych wymaga poświęcenia czasu i specjalistycznych umiejętności. Dlatego prowadzenie kampanii reklamowych Google Ads warto powierzyć profesjonalistom, którzy mają już w tym doświadczenie.

Facebookowe reklamy podobnie jak Google Ads dają nam dostęp do szerokiego grona odbiorców, których możemy precyzyjnie wyselekcjonować dzięki narzędziom tworzenia grup docelowych. Samodzielnie ustalamy czas wyświetlania reklam oraz platformy, gdzie reklama będzie wyświetlana. Warto nadmienić, iż wykupując reklamę Facebook, możemy publikować ją również w innych platformach należących do firmy, takich jak Instagram. Przemyślane działania przekładają się na mierzalne wyniki kampanii! Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

Wzmocnienie przekazów marketingowych, poprzez tworzenie interakcji pomiędzy nabywcami produktu. Usługa polega na budowaniu identyfikacji z produtem, który nasza firma oferuje. Zalety płynące z marketingu szeptanego to m.in. wysoka wiarygodność firmy, długofalowe efekty kampanii, oraz pozytywne skutki w pozycjonowaniu stron internetowych.

 • Kreatorka harmonijnego życia

  zdrowieharmonia.pl
 • Emil Pieniak

  emilpieniak.pl
 • concept.hair Katowice

  concepthair.pl
 • Wioska Arapaho

 • IRGEN Company

  irgen.pl
 • Jestem bardzo zadowolona z usług firmy Matezun! Piękne i oryginalne grafiki tworzone na potrzeby każdego postu. Zawsze na czas. Świetny kontakt. Otwartość na sugestie zleceniodawcy. Pomoc i cenne rady w prowadzeniu fanpage’a.

 • Cóż mogę powiedzieć, młody i dążący do perfekcji Team! Naprawdę polecam współpracę z Matezun! Jestem bardzo zadowolony ze współpracy, szybki kontakt, słuchanie drugiej osoby, to same zalety. Dzięki za fajną stronkę.

 • Polecam współpracę z bardzo kreatywną firmą Matezun w zakresie wszystkich oferowanych usług. Zlecenia wykonywane są zawsze ze szczególną dbałością o detale oraz w ustalonym terminie. Firma bardzo szybko się rozwija co przekłada się bezpośrednio na wysoką jakość i efektywność usług.

 • Firma zasługuje na 5 +. Pan Mateusz robiąc naszą stronę internetową podszedł do zadania bardzo profesjonalnie. Cieszy mnie fakt że nie tylko zadbał o estetyczną formę naszej strony internetowej ale również pomógł w prawnych aspektach. Strona internetowa wykonana jest bardzo czytelnie, nowocześnie i z dbałością o szczegóły. Polecam tą agencję i pewnie jeszcze nie raz skorzystam z Pana usług.

 • Współpracujemy z Mateuszem już od paru dobrych miesięcy i jesteśmy bardzo zadowoleni z rezultatów naszej współpracy. Zamierzone cele zostały osiągnięte a kampanie reklamowe wreszciezaczęły działać. Szczerze polecamy i pozdrawiamy!

Spodobał Ci się oferta A może potrzebujesz czegoś indywidualnego?
Zapraszamy do kontaktu – Przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie!

Wypełnij formularz

Akceptuję Politykę Prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych

Mateusz FerfeckiMarketing internetowy