Skontaktuj się z nami - Agencja Interaktywna Matezun

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej?
Napisz do nas, a odpowiemy na każdą wiadomość!

Wypełnij formularz

Dane kontaktowe

Spotkanie stacjonarne w biurze agencji możliwe po wcześniejszym umówieniu.

Co myślą o nas Klienci?

Motogop
Motogop
2023-01-05
Jestem bardzo zadowolony z współpracy z Firmą Matezun. Kompetentni ludzie, zorganizowani i pomocni. Dzięki ich pomocy sporo dowiedziałem się o marketingu w sieci i skuteczności różnych strategii w mediach. Jeszcze raz bardzo polecam. Dla mnie 6/5.
bl4d3
bl4d3
2022-05-23
Z firmą Matezun mam przyjemność współpracować około roku czasu. Muszę przyznać że jest ona bezproblemowa i owocna.. Posty wstawiane są regularnie z przyjemną grafiką i nie raz zaskakują pomysłowością.. A to wszystko w przystępnej cenie.. Polecam
Paweł Rudzki
Paweł Rudzki
2021-12-04
Współpraca z Agencją Interaktywną Matezun i Mateuszem Ferfeckim to sama przyjemność. Mateusz zdecydowanie lepiej ogarnia te wszystkie "internety" niż ja. Facebook czy Google nie mają przed nim tajemnic. A dodatkowo Mateusz chętnie się tymi tajemnicami dzieli i cierpliwie odpowiada na różne, nawet "dziwne" pytania. Serdecznie polecam!
Damian Frąc
Damian Frąc
2021-08-10
Bardzo polecam, Obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie. Podejście pana Mateusza do klienta jest indywidualne, co przekłada się na dobry kontakt i rzetelne informacje co do usług.
IRGEN Company
IRGEN Company
2019-12-13
Współpracujemy z Mateuszem już od paru dobrych miesięcy i jesteśmy bardzo zadowoleni z rezultatów naszej współpracy. Zamierzone cele zostały osiągnięte a kampanie reklamowe wreszcie zaczęły działać. Szczerze polecamy i pozdrawiamy!
Dominika Pluska
Dominika Pluska
2019-12-12
Jestem bardzo zadowolona ze wspolpracy z Matezun Mateusz Ferfecki. Profesjonalne podejscie, doradztwo i realizacja pomyslow klienta. Polecam.
Paulina Buchta
Paulina Buchta
2019-09-03
Firma zasługuje na 5 +. Pan Mateusz robiąc naszą stronę internetową podszedł do zadania bardzo profesjonalnie. Cieszy mnie fakt że nie tylko zadbał o estetyczną formę naszej strony internetowej ale również pomógł w prawnych aspektach 🙂 Strona internetowa wykonana jest bardzo czytelnie, nowocześnie i z dbałością o szczegóły. Polecam tą agencję i pewnie jeszcze nie raz skorzystam z Pana usług.
Emil Pieniak
Emil Pieniak
2019-08-25
Gorąco polecam, solidną robotę wykonał Pan Mateusz.
Nasza strona używa plików cookies w celu ulepszenia jej funkcjonalności. Korzystając z niej akceptujesz naszą
Politykę Prywatności   
ROZUMIEM