Social media - Agencja Interaktywna Matezun

Prowadzenie

Social Media

Firmowy profil w social mediach pozwala przede wszystkim na budowanie wizerunku, zaufania oraz wiarygodności wśród klientów. Poza tym media społecznościowe dają możliwość łatwego nawiązania, jak i utrzymywania kontaktu z odbiorcami. Chcesz poszerzyć horyzonty swojego przedsiębiorstwa? Nasza załoga zajmie się tym, aby Twoja firma mogła wypłynąć na szerokie wody!

Prowadzimy

Etapy współpracy

Wywiad telefoniczny, który pozwoli nam dobrać odpowiednią ofertę do Twoich potrzeb.

Ustalenie wszystkich szczegółów i zawarcie umowy na świadczenie usług drogą internetową.

Wypełnienie ankiety na temat prowadzonej przez Ciebie działalności i efektów jakich oczekujesz.

Przedstawienie strategii działania zgodnej z przeprowadzoną wcześniej analizą.

Niezobowiązujące i bezpłatne posty testowe, które pozwolą Ci na sprawdzenie jakości naszej usługi.

Wdrożenie strategii na Twoje kanały social media i przygotowanie materiałów do publikacji.

Etapy współpracy

Wywiad telefoniczny, który pozwoli nam dobrać odpowiednią ofertę do Twoich potrzeb.

Wypełnienie ankiety na temat prowadzonej przez Ciebie działalności i efektów jakich oczekujesz.

 

Niezobowiązujące i bezpłatne posty testowe, które pozwolą Ci na sprawdzenie jakości naszej usługi.

 

Ustalenie wszystkich szczegółów i zawarcie umowy na świadczenie usług drogą internetową.

 

Przedstawienie strategii działania zgodnej z przeprowadzoną wcześniej analizą.

Wdrożenie strategii na Twoje kanały social media i przygotowanie materiałów do publikacji.

 

Co nas wyróżnia?

N

Potrójny proces weryfikacji

Wszystkie treści sprawdzane są przez osobę, która je przygotowała, następnie zostają dokładnie ocenione przez osobę odpowiedzialną za prowadzenie całego zlecenia. Ostatecznie trafiają do akceptacji Klienta, który może zgłosić zastrzeżenia lub nanieść własne poprawki.

N

Harmonogramy publikacji

Treści do publikacji przygotowujemy z odpowiednim wyprzedzeniem w ramach miesięcznych harmonogramów. Dzięki temu nasi Klienci mogą lepiej zaplanować swoje akcje promocyjne oraz poświęcać mniej czasu na weryfikację nowych postów.

N

Posty testowe

Decydując się na stałą usługę prowadzenia fanpage, na początek przygotujemy niezobowiązujące posty testowe, dzięki którym możesz bezpłatnie przetestować naszą jakość obsługi i tworzonych treści.

N

Kontakt z opiekunem social media

Każdy Klient dostaje dedykowany kontakt do indywidualnego opiekuna danego zlecenia. Dzięki temu proces komunikacji jest szybszy i spersonalizowany.

Płatne kampanie reklamowe

Oprócz uzyskiwania organicznych aktywności z postów, oferujemy także prowadzenie płatnych kampanii reklamowych. Pozwala to w prosty sposób zwiększyć zasięgi strony i zdobyć nowych odbiorców. 

Sprawdź więcej na stronie…

Co zapewniamy w naszej usłudze?

Niezobowiązujące oraz bezpłatne posty testowe

Krótkie materiały filmowe

Stories

Miesięczny harmonogram publikacji

Pakiety dostosowane do twoich potrzeb

Potrójna weryfikacja postów

Autorskie szablony graficzne

Moderacja i integracja z fanami

Dedykowany opiekun social media

Administracja i opieka nad profilem

Case studies wybranych realizacji

POLSKI ZIELARZ

Profil sklepu internetowego, który w swojej ofercie posiada zioła, suplementy oraz preparaty na bazie naturalnych składników.

EMPIRE PETFOOD

Media społecznościowe firmy zajmującej się produkcją oraz sprzedażą produktów spożywczych dla psów i kotów.

DWCAR

Fanpage stacji demontażu pojazdów oferującej usługi kasacji samochodów oraz sprzedaż części używanych.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto prowadzić profil w mediach społecznościowych?

Zdecydowanie tak! Dlaczego? Social media pozwalają na budowanie relacji z odbiorcami, pozyskiwanie nowych klientów, zwiększają wiarygodność marki oraz poprawiają wizerunek firmy. Odpowiednio prowadzony profil zwiększa jej zasięg w opcjach wyszukiwania przez potencjalnych klientów. W przypadku sklepów internetowych oraz stacjonarnych celem istnienia danego profilu jest najczęściej zwiększenie sprzedaży poprzez odpowiednią promocję lub reklamę usług firmy. Posiadanie profilu swojej marki w social mediach daje również dostęp do analizowania i monitorowania statystyk, dzięki którym można polepszyć zasięgi swojego konta przy poszerzaniu bazy klientów. Niezależnie od prowadzonej branży — powinieneś zdecydować się na prowadzenie mediów społecznościowych, ponieważ zwiększy to szansę na odniesienie sukcesu na rynku!

Dlaczego warto powierzyć prowadzenie profili agencji?

Dobrą agencję interaktywną wyróżnia przede wszystkim jakość i termin realizacji celu. Jedna osoba nie jest w stanie poradzić sobie z wielozadaniowością pod kątem całego projektu. W przypadku agencji za jedno zlecenie odpowiada grupa osób, między którymi rozdzielone są zadania — jest to przeważająca siła między freelancerami a wykwalifikowanym zespołem. Ponadto pojedyncza osoba podejmująca się wykonania zlecenia, robi to okazjonalnie, przez co trudniej jest sprawdzić jej wiarygodność i terminowość. Prowadzenie profili w social mediach jest czasochłonne, dlatego to właśnie agencje posiadające przeszkolony personel są najlepszą opcją odciążenia przedsiębiorcy ze wszelkich działań. Dodatkowo Twój profil jest cały czas pod kontrolą i opieką fachowców.

Gdzie mogę zobaczyć cennik usług?

Cenniki razem z dokładnymi informacjami, które dotyczą zakresu naszych poszczególnych pakietów wysyłamy do osób zainteresowanych drogą emailową. Oferujemy również indywidualną wycenę dostosowaną do potrzeb konkretnego Klienta, który potrzebuje współpracy na innych warunkach niż te przewidziane w podstawowej ofercie. Zapraszamy do kontaktu.

W jakim czasie można spodziewać się wyników?

Wszystko zależy od rodzaju projektu i efektów, jakie mają zostać osiągnięte. W przypadku gdy celem jest ogólny rozwój profili firmy w social mediach, to pierwsze wyniki będą pojawiały się praktycznie od razu po starcie. Natomiast jeżeli zlecenie jest bardziej obszerne i ma na celu np. wygenerowanie leadów czy zwiększenie sprzedaży w sklepie, to czas do uzyskania założonych efektów może być dłuższy. Zazwyczaj rekomendujemy prowadzenie działań przez min. 3 miesiące. W tym czasie możemy spokojnie zoptymalizować promocje i przetestować różne typy postów, aby sprawdzić co zadziała najlepiej.

Zacznijmy działać

Jesteś gotowy wypłynąć na szerokie wody możliwości?

Nasza strona używa plików cookies w celu ulepszenia jej funkcjonalności. Korzystając z niej akceptujesz naszą
Politykę Prywatności   
ROZUMIEM