Agencja Interaktywna Matezun - Kim jesteśmy? - Nasza historia

O agencji interaktywnej Matezun

Jesteśmy energicznym zespołem młodych ludzi, którzy łączą swoją wiedzę i pasję, aby wskazywać innym właściwą drogę w marketingu. Lubimy naszą pracę i chcemy pomóc innym rozwinąć swoje skrzydła w oceanie możliwości, jakie oferuje Internet w dzisiejszych czasach.

Krótka historia

Nasza historia rozpoczęła się już w 2016 roku. Początkowo działaliśmy pod innymi markami, a w 2018 r. przeszliśmy gruntowny rebranding i od tego czasu działamy jako agencja interaktywna Matezun. Ciągle się rozwijamy i w styczniu 2020 roku przenieśliśmy się do nowego biura w centrum Krakowa. W marcu 2021 r. przeprowadziliśmy duże zmiany wizerunkowe, które mocno wpłynęły na to, jak widać nas w Internecie.

Na przestrzeni lat rozszerzyliśmy znacznie zakres naszych działań i stale się szkolimy, aby zapewniać usługi jak najlepszej jakości. Do tej pory udało nam się zrealizować zlecenia dla ponad 100 firm z wielu branży.

Pracujemy na terenie Krakowa, ale realizujemy zlecenia z całej Polski, a nawet zza granicy.

Najczęściej zadawne pytania

Jakie macie doświadczenie w branży?

Tworzenie stron internetowych, marketing internetowy i media społecznościowe – usługami z tych 3 działów zajmujemy się od początku naszej działalności, czyli od 2016 roku. W tym czasie obsłużyliśmy ponad 100 klientów działających w różnych obszarach.

Co wyróżnia was od konkurencji?

Wyróżnia nas świetny kontakt z Klientem, kompleksowa obsługa z różnych obszarów usług internetowych oraz szybki czas realizacji. Zapewniamy również wsparcie techniczne i dużą oszczędność czasu – odciążymy Twoją głowę i kalendarz!

Stawiamy na jak najwyższą jakość usług, aby każdy Klient był zadowolony z efektów naszych działań. Wszystkie treści, które przygotowujemy, przechodzą potrójną weryfikację. Nowym Klientom gwarantujemy bezpłatny tydzień testowy prowadzenia Social Media, aby na tej podstawie mogli zdecydować o podjęciu współpracy.

Czy jest możliwość spotkania się w celu omówienia zlecenia?

Tak. Jest możliwość umówienia się na spotkanie w naszym biurze w Krakowie (ul. Kalwaryjska 69). Zapraszamy!

Czy umowę trzeba zawierać na dłuższy okres?

To zależy od wybranej usługi. Przy prowadzeniu fanpage nie wymagamy zawierania umowy na dłuższy okres, ale w przypadku kampanii reklamowych jest to konieczne (można z tego zrezygnować za dodatkową opłatą, jaką jest większa stawka za pierwszy miesiąc). Przy realizacji stron internetowych umowa jest zawsze wymagana.

Czy wystawiacie faktury?

Tak. Na wszystkie usługi wystawiamy faktury VAT 23%.

Nasza specjalizacja

Posiadamy szeroką ofertę usług: od prowadzenia firmowych profili w mediach społecznościowych, po planowanie i realizację kampanii reklamowych w Facebook Ads oraz Google Ads, a także tworzenie stron internetowych w oparciu o systemy CMS takie jak WordPress, Prestashop czy MyBB. Dzięki kilkuletniemu doświadczeniu w tych obszarach zapewniamy kompleksową obsługę firm w Internecie. Punktualnie, rzetelnie i wszechstronnie – te 3 przysłówki najlepiej nas opisują.

  • Strony internetowe WordPress
  • Media społecznościowe
  • Marketing internetowy
Właściciel agencji Matezun.com

Mateusz Ferfecki

W wieku 14 lat rozpocząłem swoją przygodę z nagrywaniem filmów na Youtube. Od 15 roku życia interesuje się biznesem i rozwojem osobistym. Pomimo młodego wieku, prowadziłem już w życiu kilka różnych biznesów.

Zaczynałem w branży gier komputerowych, gdzie zajmowałem się nagrywaniem filmów i sprzedażą produktów elektronicznych. W miedzy czasie tworzyłem jednak różne strony internetowe i nowe media.

Szukałem czegoś co najbardziej będzie do mnie pasowało. Z czasem ewoluowało to do działalności agencji interaktywnej Matezun.

Więcej informacji na mój temat znajdziesz na stronie: mateuszferfecki.pl

Obserwuj mnie w mediach społecznościowych

Mateusz Ferfecki

Mateusz Ferfecki

Właściciel agencji interaktywnej

Lat doświadczenia

Zrobionych stron www

Ukończonych zleceń

%

Zadowolonych klientów

Nasza strona używa plików cookies w celu ulepszenia jej funkcjonalności. Korzystając z niej akceptujesz naszą
Politykę Prywatności   
ROZUMIEM