Marketing internetowy: Google i Facebook - Agencja Interaktywna Matezun

Promuj swoją markę

Marketing internetowy

Marketing internetowy to obecnie jedna z głównych form promocji swojej firmy. Jednak ten temat jest rozległy niczym ocean i dzieli się na wiele rodzajów, a dopasowanie indywidualnej strategii do konkretnego przypadku wymaga doświadczenia.

Kampanie reklamowe

Tworzymy oryginalne kampanie reklamowe i optymalizujemy je na potrzeby Klienta. Staramy się osiągnąć jak najlepszy efekt w ramach budżetu.

W naszej ofercie posiadamy

Wizytówka w Google Moja Firma

Konto w Google Moja Firma to więcej niż tylko wizytówka. Bezpłatny profil firmy pozwala łatwo kontaktować się z klientami w wyszukiwarce i w Mapach Google.

Opis usługi

Bezpłatny profil firmy pozwala decydować, jakie informacje o Twojej firmie mają wyświetlać się w wyszukiwarce i w Mapach Google. W dobie cyfryzacji istotne jest, aby nasza firma była widoczna w podstawowych mediach wyszukiwania. Potencjalny klient szukając kwiaciarni w okolicy, coraz częściej decyduje się na rozpoczęcie poszukiwań od rozeznania się w mapach Google.

Facebook Ads

Podstawą rozwijającego się biznesu jest dobra reklama. Facebook to ogromna baza danych użytkowników ze świetnymi produktami reklamowymi.

Opis usługi

Facebookowe reklamy podobnie jak Google Ads dają nam dostęp do szerokiego grona odbiorców, których możemy precyzyjnie wyselekcjonować dzięki narzędziom tworzenia grup docelowych. Samodzielnie ustalamy czas wyświetlania reklam oraz platformy, gdzie reklama będzie wyświetlana. Warto nadmienić, iż wykupując reklamę Facebook, możemy publikować ją również w innych platformach należących do firmy, takich jak Instagram. Przemyślane działania przekładają się na mierzalne wyniki kampanii!

Kampanie Google Ads

Uruchom odpowiednią kampanię, by osiągnąć swoje cele. Specjalnie opracowane narzędzia Google Ads pomogą Ci w pełni wykorzystać potencjał marketingu

Opis usługi

Indywidualne dostosowanie grupy docelowej, słów kluczowych i dostępnego budżetu. Dzięki temu możemy dokładnie ustawić, komu mają pokazywać się nasze reklamy. Jednak tworzenie dobrze działających kampanii reklamowych wymaga poświęcenia czasu i specjalistycznych umiejętności. Dlatego prowadzenie kampanii reklamowych Google Ads warto powierzyć profesjonalistom, którzy mają już w tym doświadczenie.

Marketing szeptany

Marketing szeptany – to działania marketingowe mające za zadanie dotarcie do odbiorcy za pośrednictwem bezpośredniego, wyglądającego na „spontaniczny” przekazu ustnego.

Opis usługi

Wzmocnienie przekazów marketingowych, poprzez tworzenie interakcji pomiędzy nabywcami produktu. Usługa polega na budowaniu identyfikacji z produktem, który nasza firma oferuje. Zalety płynące z marketingu szeptanego to m.in. wysoka wiarygodność firmy, długofalowe efekty kampanii, oraz pozytywne skutki w pozycjonowaniu stron internetowych.

Co właściwie dają firmie
kampanie marketingowe?

Nowi klienci

Kampanie reklamowe dają możliwość dotarcia do milionów nowych klientów

Ruch na stronie

Działające reklamy powodują znaczne zwiększenie ruchu na stronie internetowej lub sklepie

Widoczne efekty

Płacimy za uzyskany efekt – kliknięcia w reklamę i wizyty na stronie

Rozpoznawalność marki

Kampanie powodują, iż marka wyróżnia się na rynku, dzięki większej styczności z odbiorcami

Postaw na jedną markę, która zajmie się wszystkim!

Dzięki szerokiemu wachlarzowi umiejętności, potrafimy kompleksowo zarządzać Twoimi projektami. Po każdym miesiącu współpracy przedstawiamy raport z kampanii, który pozwoli Ci trzymać rękę na pulsie!

Zobacz najnowsze wpisy
ze świata marketingu

Skąd internet wie co lubisz?

Skąd internet wie co lubisz?

Dziś przedstawimy pojęcie inteligentnego marketingu internetowego, polegającego na dostosowywaniu treści do użytkownika za pomocą algorytmów. Czyli, między innymi, dlaczego Amazon podpowiada co kupić, czemu Facebook chce wiedzieć o Tobie wszystko, a reklama na stronie...

Odkryj razem z nami tajemnice algorytmu social media!

Odkryj razem z nami tajemnice algorytmu social media!

Jak wypromować swoją firmę? Dlaczego czasem tak ciężko jest zaistnieć na Instagramie? W jaki sposób pozyskać większe grono odbiorców? – te pytania to zaledwie kropla w oceanie social łamigłówek, z którymi zmagają się współcześni internetowi twórcy. Algorytm portali...

Jak robić zdjęcia na media społecznościowe?

Jak robić zdjęcia na media społecznościowe?

Zdjęcia przeznaczone do użytku w postach na Facebooku lub Instagramie powinny być wykonywane ze szczególną uwagą na kilka aspektów. Sprawią one, że nasze zdjęcia będą wyglądać jeszcze lepiej, niż zakładaliśmy i osiągniemy zamierzony efekt. Kadr, czyli foremka naszego...

Skontaktuj się, aby otrzymać bezpłatną wycenę!
Wypełnij formularz lub zadzwoń+48 577 890 777

Potrzebujesz więcej wiedzy na temat marketingu internetowego?

Sprawdź ebooka “Przewodnik po marketingu internetowym“!
Publikacja zawiera praktyczną wiedzę, którą Mateusz Ferfecki (właściciel naszej agencji) zdobył podczas kilku lat prowadzenia działalności. Poznaj różne formy marketingu internetowego oraz gotowe strategie, dowiedz się, jak działają najpopularniejsze narzędzia marketingowe i jak najlepiej publikować treści.

Chcesz wkroczyć do świata marketingu?

Zacznij działać z nami już dzisiaj
– postaw na Matezun

Nasza strona używa plików cookies w celu ulepszenia jej funkcjonalności. Korzystając z niej akceptujesz naszą
Politykę Prywatności   
ROZUMIEM