Marketing internetowy: Google i Facebook - Agencja Interaktywna Matezun

Promuj swoją markę

Marketing internetowy

Marketing internetowy to dająca obecnie największe możliwości forma promowania swojej firmy. Powszechnie mówi się, że ,,Jeśli nie ma Cię w Internecie, to nie istniejesz.”. Jednak temat jest rozległy niczym ocean i wymaga szerokiej wiedzy oraz doświadczenia. Dla każdej marki skuteczna będzie inna strategia. Czy wiesz jak odpowiednio dobrać swoją grupę odbiorców? Albo jaki ustalić cel reklamowy? Jeśli nie, to masz przed sobą marynarzy marketingu, którzy wskażą Ci właściwą drogę! A nawet lepiej, zrobią wszystko za Ciebie 🙂

Kampanie reklamowe

Tworzymy oryginalne kampanie marketingowe i stale je optymalizujemy. Staramy się osiągnąć jak najlepsze rezultaty w ramach dostępnych środków finansowych. Nasi klienci często zaczynają od mniejszych budżetów, a gdy tylko widzą efekty kampanii – od razu zwiększają środki 😉

W naszej ofercie posiadamy

Wizytówka w Google Moja Firma

Konto w Google Moja Firma to więcej niż tylko wizytówka. Bezpłatny profil firmy pozwala Klientom łatwo się z Tobą skontaktować oraz znaleźć lokalizację Twojej firmy w Mapach Google.

Opis usługi

Wizytówka Google zwiększy Twoją widoczność w Internecie i pozwoli na pozyskanie nowych klientów. W dobie cyfryzacji istotne jest, aby wyświetlać się na wysokiej pozycji wyszukiwania. Potencjalny klient szukając kwiaciarni w okolicy, coraz częściej decyduje się na rozpoczęcie poszukiwań od rozeznania się w mapach Google.

Dużym atutem wizytówki są opinie, które mogą dodawać użytkownicy – większość ludzi wybierając akurat Ciebie, kieruje się opinią innych! Tak właśnie działa społeczny dowód słuszności.

Kampanie Google Ads

Uruchom odpowiednią kampanię, by osiągnąć swoje cele. Specjalnie opracowane narzędzia Google Ads pomogą Ci w pełni wykorzystać potencjał marketingu

Opis usługi

Kampania Google Ads pozwala nam na indywidualne dostosowanie grupy docelowej, słów kluczowych i dostępnego budżetu. Dzięki temu możemy dokładnie ustawić, w jakich sytuacjach mają pokazywać się nasze reklamy. W ten sposób dotrzemy tylko do osób zainteresowanych naszym produktem lub usługą.

Jednak stworzenie dobrze skonfigurowanej kampanii reklamowej wymaga odpowiedniej wiedzy, doświadczenia i zabiera mnóstwo czasu. Dlatego prowadzenie kampanii reklamowych Google Ads warto powierzyć profesjonalistom, którzy zrobią to dobrze. Nasi specjaliści od reklam starannie analizują bieżące wyniki, dzięki czemu są w stanie optymalizować efekty.

Zajmujemy się właściwie wszystkimi rodzajami dostępnych kampanii Google Ads. Realizujemy zarówno kampanie w sieci wyszukiwania, graficzne w sieci reklamowej, kampanie wideo na YouTube, remarketing oraz kampanie produktowe PLA.

Kampanie Facebook Ads

Podstawą rozwijającego się biznesu jest dobra reklama. W Polsce z Facebooka korzysta aż 21,5 mln. użytkowników (Dane z marca 2021, Gemius). Daje to ogromne możliwości do zaprezentowania swoich produktów lub usług odpowiedniej grupie odbiorców.

Opis usługi

System Facebook Ads daje nam dostęp do szerokiego grona odbiorców, których możemy precyzyjnie wyselekcjonować dzięki narzędziom tworzenia grup docelowych. Samodzielnie ustalamy czas wyświetlania reklam oraz platformy, gdzie reklama będzie wyświetlana.

Warto nadmienić, iż wykupując reklamę w narzędziu Facebook Ads, możemy publikować ją również w innych platformach należących do Facebooka, takich jak Instagram czy Messenger.

Mamy też ogromne możliwości z zakresu wyboru formy reklamy. Może to być atrakcyjna grafika, czy wciągające wideo. Kolejna przydatna funkcja – oznaczanie produktów na zdjęciu – znacznie ułatwia potencjalnym klientom zakupy w Twojej firmie. A dobrze wiemy, że coraz więcej osób docenia wygodę robienia zakupów online.

Co właściwie dają firmie
kampanie marketingowe?

Nowi klienci

Kampanie reklamowe dają możliwość dotarcia do milionów nowych klientów

Ruch na stronie

Działające reklamy powodują znaczne zwiększenie ruchu na stronie internetowej lub sklepie

Widoczne efekty

Płacimy za uzyskany efekt – kliknięcia w reklamę i wizyty na stronie

Rozpoznawalność marki

Kampanie powodują, iż marka wyróżnia się na rynku, dzięki większej styczności z odbiorcami

Case studies prowadzonych kampanii reklamowych

LOKALNA SIEĆ PIZZERII

Długoletnia kampania reklamowa na platformie Google Ads dla stałego klienta skupiająca się na zachęcaniu odbiorców do kontaktu telefonicznego i składania zamówień na pizzę.

SKLEP INTERNETOWY Z ODZIEŻĄ SPORTOWĄ

Wysokobudżetowa kampania reklamowa skupiająca się na promocji sklepu internetowego posiadającego szeroki asortyment odzieży sportowej (głównie legginsów), w celu pozyskiwania nowych klientów i zamówień.

Postaw na jedną markę, która zajmie się wszystkim!

Dzięki szerokiemu wachlarzowi umiejętności, potrafimy kompleksowo zarządzać Twoimi projektami. Po każdym miesiącu współpracy przedstawiamy raport z kampanii, który pozwoli Ci trzymać rękę na pulsie!

Zobacz najnowsze wpisy
ze świata marketingu

Jak dbać o identyfikację wizualną w Social Media?

Jak dbać o identyfikację wizualną w Social Media?

Identyfikacja wizualna to całokształt wizerunku Twojej firmy. Innymi słowy, jest to wszystko, co składa się na sposób, w jaki postrzegają Cię odbiorcy. Kreowanie spójnego przekazu wizualnego marki jest bardzo ważne, ponieważ dzięki temu będziesz kojarzony i łatwiej zapamiętywany! Chyba nie chcesz, żeby mylono Cię z konkurencją? 😉 Warto zatem pamiętać o tym od samego początku, czyli od momentu zakładania własnej marki.

Skąd internet wie co lubisz?

Skąd internet wie co lubisz?

Dziś przedstawimy pojęcie inteligentnego marketingu internetowego, polegającego na dostosowywaniu treści do użytkownika za pomocą algorytmów. Czyli, między innymi, dlaczego Amazon podpowiada co kupić, czemu Facebook chce wiedzieć o Tobie wszystko, a reklama na stronie...

Skontaktuj się, aby otrzymać bezpłatną wycenę!
Wypełnij formularz lub zadzwoń+48 577 890 777

Potrzebujesz więcej wiedzy na temat marketingu internetowego?

Sprawdź ebooka “Przewodnik po marketingu internetowym“!
Publikacja zawiera praktyczną wiedzę, którą Mateusz Ferfecki (właściciel naszej agencji) zdobył podczas kilku lat prowadzenia działalności. Poznaj różne formy marketingu internetowego oraz gotowe strategie, dowiedz się, jak działają najpopularniejsze narzędzia marketingowe i jak najlepiej publikować treści.

Chcesz wkroczyć do świata marketingu?

Zacznij działać z nami już dzisiaj
– postaw na Matezun

Nasza strona używa plików cookies w celu ulepszenia jej funkcjonalności. Korzystając z niej akceptujesz naszą
Politykę Prywatności   
ROZUMIEM