Strony internetowe, Blogi, Sklepy, Fora - Agencja Interaktywna Matezun

Tworzenie stron internetowych

Realizujemy strony w oparciu o najpopularniejsze systemy CMS takie jak WordPress, Prestashop, MyBB i wszystko, co tylko jest potrzebne do stworzenia witryny internetowej Twoich marzeń. Kilkuletnie doświadczenie i rozległa wiedza w tym obszarze pozwalają nam podjąć się nawet najtrudniejszych wyzwań. Naszym Klientom zapewniamy także opiekę techniczną, która polega na dbaniu o bezpieczeństwo oraz stabilność strony.

Zalety własnej strony wwwNasze prace

Własna strona internetowa

Zalety własnej strony internetowej

Dlaczego warto mieć stronę, sklep lub blog oparty/ą o system CMS?

Dlaczego warto mieć swoją stronę internetową?

Własna strona internetowa, to Twoje miejsce w Internecie, gdzie możesz zamieścić wszystkie informacje o swojej firmie. Witryna pozwala pochwalić się portfolio, zaprezentować nowe usługi lub produkty, a także zostawić dane kontaktowe dla klientów.

Większość ludzi decyduje się na taką “wizytówkę” w Internecie, bo właśnie tam znajdują się potencjalni klienci. Gdy zainteresowana Twoją firmą osoba poszukuje cennika lub lokalizacji, pierwsze co zrobi to Cię “wygoogluje”. Jeśli nie znajdzie Twojej witryny na pierwszej stronie, szybko odpuści i wybierze konkurencję. Jest to kluczowy element marketingu, ponieważ łatwość wyszukiwania informacji pozwala na idącą za tym decyzję o zakupie.

W dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi wybiera “online shopping” zamiast “offline”, czyli zakupów stacjonarnych. Nie muszą wychodzić z domu, stać w korkach i tracić czas na mierzeniu w przymierzalniach czy czekaniu w kolejkach, a później taszczeniu nabytków do domu. Z tego powodu większość firm idzie z nurtem i przenosi swoją sprzedaż do Internetu.

jakie funkcje może pełnić stronA internetowA?

Strona internetowa może pełnić mnóstwo funkcji. Od prostej strony wizytówkowej firmy, która zawiera tylko opisy usług i dane kontaktowe, po większe, bardziej skomplikowane witryny.

Tworzymy przejrzyste i funkcjonalne sklepy internetowe. Umożliwiają one szybką i bezproblemową sprzedaż produktów. Zakładamy fora dyskusyjne, które służą głównie do wymiany informacji i poglądów między osobami o podobnych zainteresowaniach. Robimy blogi internetowe, na których autorzy mogą publikować posty o dowolnej tematyce, a czytelnicy dzielić się komentarzami.

Naszą specjalnością jest realizacja stron internetowych na potrzeby kampanii reklamowych, czyli tzw. landing page.

Dlaczego warto zrobić stronę z agencją Matezun?

Posiadamy ponad 5-letnie doświadczenie w tworzeniu stron internetowych, dzięki czemu doskonale znamy się na tym, co robimy.

Jesteśmy bardzo elastyczni i wyrozumiali. Do każdego Klienta podchodzimy w pełni indywidualnie i przygotowujemy projekt pod konkretne wymagania oraz potrzeby. Zapewniamy szybką realizację i świetny kontakt, zarówno mailowy, jak i telefoniczny.

Na rynku wyróżnia nas to, że działamy kompleksowo: oprócz stworzenia strony, zajmujemy się też jej optymalizacją oraz opieką techniczną, która polega na dbaniu o bezpieczeństwo i stabilność serwisu internetowego. Do tego możemy zaoferować wsparcie z dwóch pozostałych obszarów budujących świadomość marki w Internecie, takich jak marketing oraz media społecznościowe.

NowoczesnE i najpopularniejsze systemy cms

Oprogramowania CMS, na których pracujemy – WordPress, MyBB i Prestashop  – pozwalają na stworzenie responsywnej (dostosowanej pod urządzenia mobilne i każdy wyświetlacz) strony internetowej.

Są one także wielofunkcyjne, ponieważ sprawdzą się zarówno w przypadku sklepów online, blogów, forów dyskusyjnych, jak i stron wizytówkowych.

Systemy CMS, z których korzystamy pozwalają na samodzielne zarządzanie zawartością strony, bez konieczności kontaktowania się z agencją. Co więcej, do prowadzenia i zmieniania swojej witryny nie musisz umieć programować. Wystarczy Ci podstawowa znajomość edytorów treści.

STAŁA USŁUGA OPIEKI TECHNICZNEJ DLA STRONY

Naszym Klientom zapewniamy wsparcie techniczne, które polega na aktualizacji systemu strony, tworzeniu kopii zapasowej oraz kontrolowaniu domeny, hostingu i serwera.

Co miesiąc aktualizujemy oprogramowanie działające na stronie do najnowszej wersji, tak aby zoptymalizować witrynę. W celu zabezpieczenia zawartości witryny przed utratą danych i kodu strony, pobieramy i zapisujemy kopię zapasową na dysku zewnętrznym. Wprowadzamy również różnego rodzaju zabezpieczenia techniczne chroniące przed nieupoważnionym dostępem do strony.

W pakiecie opieki technicznej przewidujemy też godziny dodatkowe, które można wykorzystać na różnego typu prace na stronie, na przykład aktualizacja treści, zmiana danych, dodanie nowych produktów czy podstron.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA MARKETINGOWA

Naszą agencję charakteryzuje duża wszechstronność w działaniach internetowych.

Poza stworzeniem strony zajmujemy się też jej dalszą optymalizacją oraz promocją. Po zrobieniu witryny internetowej oferujemy różne rabaty na usługi z innych obszarów, na przykład kampanię reklamową. Dzięki temu, że przeprowadziliśmy już wiele akcji marketingowych nakierowanych na zwiększenie ruchu na stronie oraz pozyskiwaniu kontaktów telefonicznych, doskonale wiemy, jakie działania podjąć.

Przy okazji tworzenia witryny, możemy zaoferować również założenie i prowadzenie mediów społecznościowych. Pozwala to budować większy ruch na stronie i zdobyć potencjalnych klientów.

OPTYMALIZACJA STRONY WWW

W naszej ofercie znajduje się także optymalizacja strony WWW. Jest to usługa jednorazowa, która umożliwia szybsze pojawienie się w wyszukiwarce i poprawia pozycję strony. Rekomendujemy ją dla nowo powstających stron.

Dbamy o optymalizację indeksacji za pomocą wewnętrznych narzędzi Google. Przeprowadzamy optymalizację SEO, poprawiamy odpowiednio tytuły i opisy strony, tak aby była ona widoczna w wyszukiwaniach Google.

Dzięki nam Twoja witryna nie zniknie magicznie z wyszukiwarki 😉

N

Dodatkowe atuty strony robionej w agencji Matezun

Zalety i udogodnienia witryn, które przygotowujemy.

Hosting i domena

DOMENA INTERNETOWA

Domena to adres internetowy strony, którego nazwa zazwyczaj związana jest z firmą, produktem lub usługą. Dla przykładu główną domeną internetową naszej agencji jest “matezun.com”. Po tej nazwie użytkownik może wyszukać nasz serwis w internecie. 

HOSTING / SERWER

Hosting oznacza udostępnianie zasobów serwerowych przez dostawcę usług internetowych. Na serwerze umieszczane są pliki strony oraz baza danych. To właśnie od mocy tych zasobów w głównej mierze zależy szybkość działania strony internetowej.

POTRZEBUJESZ Z TYM POMOCY?

Jeżeli nie jesteś pewien jak wykupić domenę i hosting albo którą ofertę wybrać, to możemy Ci w tym dodatkowo pomóc. W ramach dostarczania naszym Klientom kompleksowej obsługi i najlepszych rozwiązań w dziedzinie stron internetowych, współpracujemy z liderem usług hostingowych w chmurze – firmą nazwa.pl. Dzięki temu możesz skorzystać z naszego kodu promocyjnego na wszystkie ich usługi.

Wystarczy wpisać poniższy kod podczas składania zamówienia na dowolne usługi w nazwa.pl, aby cieszyć się dodatkowym rabatem w wysokości 20% wartości zamówienia.

Skopiuj kod: pc53-5496-9562

Nasze przykładowe realizacje

SKLEP VOPPI – 2021

Sklep producenta wystroju okien i dekoracji wnętrz

Stworzyliśmy rozbudowany sklep, który służy do zamawiania karniszy oraz rolet. Projekt cechuje się mnogością wariantów i różnych konfiguracji, które użytkownik może dopasować do swoich potrzeb.

LAUNCHLABS – 2020

Strona międzynarodowej firmy zajmującej się wynajmem powierzchni

Stworzyliśmy stronę internetową dla międzynarodowej firmy wynajmującej powierzchnie użytkowe. Naszym głównym celem było stworzenie responsywnej, spójnej wizualnie i użytecznej strony internetowej. Witryna służy jako wizytówka firmy, a także jako platforma do kontaktu i rezerwacji pomieszczeń.

B2B PROF GROUP – 2021

Strona firmy zajmującej się wynajmem pracowników oraz outsourcingiem

Stworzyliśmy stronę internetową dla agencji pracy, która prowadzi outsourcing personelu oraz obsługę kadrowo-płacową innych przedsiębiorstw. Naszym celem było stworzenie w pełni funkcjonalnego serwisu, gdzie mogą być zamieszczane wakaty dla potencjalnych pracowników. Witryna została stworzona w języku polskim dla pracodawców oraz w języku ukraińskim dla osób poszukujących pracy.

Pozostałe realizacje

p

HAPPY PUPPIES - 2021

p

B2B PROF GROUP - 2021

p

POMOC DROGOWA KRAKÓW 24 - 2021

p

MICHAŁ ŚWIERAD - 2021

p

Sklep Voppi - 2021

p

Larnitech Polska - 2020

p

CDD - 2020

p

Antykuna - 2020

p

Katarzyna Maria Zawadzka - 2020

p

Przewodnik Marketingu - 2020

p

Tłumaczenia Monachium - 2020

p

Czarokwiat - 2020

p

Emil Pieniak Fotografia - 2020

p

Magda Chmielek - 2020

p

Zielarnia Verbena - 2020

p

Alpingo - 2020

p

nieperelka - 2019

p

MONTAŻ I EDYCJA WIDEO - 2019

p

Robert Kasprzycki - 2019

p

Dr. Gawlikowska - 2019

p

FILMATEN - 2019

p

PANI NA SWOIM - 2019

p

Zdrowie Harmonia - 2019

p

Firma Sprzątająco-porządkowa - 2019

p

Wioska Arapaho - 2019

p

Akademia Smart Edukacja - 2019

p

Mateusz ferfecki - 2019

p

FORUM SUKCES.PL - 2018

p

PSZCZELI RAJ - 2018

p

Foreigners Consulting - 2018

Skontaktuj się, aby otrzymać bezpłatną wycenę!
Wypełnij formularz lub zadzwoń+48 577 890 777

O nas

Matezun – projektujemy, budujemy i spełniamy oczekiwania Klientów

Przez kilka lat funkcjonowania na rynku, zrealizowaliśmy kilkaset zleceń dla firm z różnych branż, w tym kilkadziesiąt projektów stron internetowych. Pracujemy na terenie Krakowa, ale realizujemy zlecenia z całej Polski, a czasami nawet z całego świata.

Charakteryzuje nas duża elastyczność i szeroka wiedza, dzięki której dopasowujemy się do indywidualnych wymagań Klienta. Podejmujemy się także bardziej skomplikowanych projektów.

Wyróżnia nas kompleksowa obsługa, dzięki czemu większość potrzeb spełnisz w progach jednej agencji 🙂

Lat doświadczenia

Zrealizowanych stron

%

Zadowolonych klientów

Gotowi do działania?

Zapraszamy do kontaktu
KONTAKT
Nasza strona używa plików cookies w celu ulepszenia jej funkcjonalności. Korzystając z niej akceptujesz naszą
Politykę Prywatności   
ROZUMIEM