Relacje na wszystkich mediach - Agencja Interaktywna Matezun

Youtube to kolejny serwis, który wprowadził u siebie najgorętszy smaczek social mediów ostatniego czasu – Relacje (Stories) na YouTubie – witamy!

W odróżnieniu od pozostałych serwisów społecznościowych, na Youtube, Relacje będą widoczne przez 7 dni. Tak poza tym, nie zauważycie żadnej różnicy. Będzie to dokładnie to samo, do czego przyzwyczaił nas Snapchat, Facebook czy też Instagram. Co ciekawe, stories będą mogli publikować tylko i wyłącznie twórcy którzy posiadają minimum 10 tys. subskrypcji.

Nowa funkcja na pewno pozwoli wzbogacić komunikację twórców z fanami. Dzięki temu, autorzy będą mogli szybciej i dużo łatwiej przekazywać informacje do swoich widzów, bądź też dzielić się czymś spontanicznie. Pewnym jest, że znajdzie to swoje realne zastosowanie – w końcu nie każdy z nas śledzi Facebooka, Instagrama czy Twittera naszych ulubionych YouTuberów.

Wartym uwagi faktem jest również to, że relacje zawitały ostatnio także na LinkedIn! Pokazuje to tylko, jak ważnym narzędziem biznesowym jest ta drobna funkcja, na którą duża część z nas nie zwraca uwagi. Pozwala ona na bardzo łatwy i bezpośredni kontakt z klientami – jest to wręcz dobrowolne oglądanie reklam. Zaczęło się od Snapchata, potem pomysł podchwycił Facebook, aż w końcu rozeszło się to na wszystkie istotne media społecznościowe.

Nie trzeba być geniuszem, aby zauważyć jak gigantyczny wpływ na nas mają właśnie media społecznościowe. Dodawanie coraz to nowszych narzędzi, dzięki którym ułatwiany jest kontakt z klientem, pozwala na bardzo łatwe rozpowszechnianie marki czy też produktu. Obecnie większość z nas każdego dnia przegląda m.in Facebooka, Snapchata, czy też Instagrama. Pokazuje to tylko jak wielki potencjał posiadają te platformy i jak prężnie jest on wykorzystywany.

Co do spędzania czasu w mediach społecznościowych – sprawdzaliście już nową funkcję Facebooka, która monitoruje czas poświęcony na jego oglądanie? Zdążyliśmy ją opisać w jednym z naszych poprzednich wpisów.

Ile czasu spędziłeś na Facebooku?

Nasza strona używa plików cookies w celu ulepszenia jej funkcjonalności. Korzystając z niej akceptujesz naszą
Politykę Prywatności   
ROZUMIEM