Problemy przy tworzeniu treści... - Agencja Interaktywna Matezun

Pisanie postów wydaje się być prostym i relaksującym zajęciem. Jednak kiedy pracuje się nad tym kilka lat, z czasem ukazują się problemy różnej natury.

W naszym przypadku stwierdzenie, że człowiek uczy się całe życie, sprawdza się niemal codziennie. Wszystko zależy od fanpage, jaki prowadzisz – poprzez pisanie postów dla różnych klientów, w miesiąc możesz stać się specem od inwestycji, kun czy technik pracy z podświadomością…

Wyszukiwanie ciekawostek pozwala nam zabłysnąć w towarzystwie i popisać się wyszukaną, specjalistyczną wiedzą nie tylko w pracy, ale i podczas spotkań towarzyskich!

Sprawdzenie poprawności wszystkich treści, zanim zostaną opublikowane, zajmuje sporo czasu. Niedawno przez jeden przecinek skończyliśmy na stronach tłumaczących zaawansowaną gramatykę języka polskiego.

“Jeżeli przysłówek w zdaniu nie jest okolicznikiem, przydawką, dopełnieniem, lecz z następującym po nim spójnikiem czy zaimkiem rozpoczyna zdanie podrzędne/równoważnik, przecinek rozgraniczający zdania ulega cofnięciu.”

Źródło: Wielki Słownik Języka Polskiego, reguła nr 365.

Zrozumieliście coś z tego?
To zapamiętajcie! Oszczędzi Wam to wiele problemów!