Jak wyróżnić swoją markę na Instagramie? - Agencja Interaktywna Matezun
Firmowe gify w InstaStories to doskonały sposób na nadanie Twoim relacjom niebanalnego, wyjątkowego charakteru. Chcesz dowiedzieć się, jak je umieścić, żeby były dostępne dla wszystkich? Czytaj dalej!

Ostatnio wprowadziliśmy na Instagrama agencji gify z logo marki. Są one dostępne jak normalne animowane naklejki, po wpisaniu w wyszukiwarce Giphy frazy “matezun”.

Krok 1: załóż konto dla marki w serwisie Giphy

Aby umożliwić publikowanie własnych gifów w relacjach na Instagramie, potrzebujesz konta w serwisie Giphy. Założenie go jest całkowicie darmowe. Następnie musisz dodać na nie pięć gifów, aby było możliwe przekształcenie konta na markowe. Kiedy przejdziesz wstępną weryfikację, Twoje gify będą dostępne publicznie.

Krok 2: dodaj przezroczyste gify

Gify dodawane do relacji na Instagramie muszą mieć minimum 20% przezroczystości. Warto to sprawdzić jeszcze zanim udostępnisz je w serwisie Giphy. Inaczej owszem, będą publiczne, ale nie będzie możliwe dodanie ich do InstaStories.

Naklejki w Instagram Stories wyszukuje się po tagach. Takie słowa kluczowe możesz dodać do swoich gifów na etapie dodawania ich na Giphy.

Krok 3: wyróżnij się!

Jeśli wszystko przebiegło pomyślnie, po weryfikacji konta będziesz mógł cieszyć się własnymi naklejkami! To mała rzecz, ale z pewnością pozwoli Twoim relacjom wyróżnić się na tle innych.

Nasza strona używa plików cookies w celu ulepszenia jej funkcjonalności. Korzystając z niej akceptujesz naszą
Politykę Prywatności   
ROZUMIEM