Empire - Agencja Interaktywna Matezun

FANPAGE FACEBOOK + PROFIL INSTAGRAM

EMPIRE

Media społecznościowe firmy zajmującej się produkcją oraz sprzedażą produktów spożywczych dla psów i kotów.

O projekcie

Nawiązanie stałej współpracy pozwoliło na zaprojektowanie indywidualnego planu strategicznego opierającego się na wymaganiach klienta. Poprzez stworzenie identyfikacji wizualnej wyróżniającej się na tle konkurencji oraz stałe budowanie relacji z odbiorcą udało nam się ustalić pozycję marki premium, która odzwierciedla wysoką jakość produktów.

Dzięki bliskiemu kontaktowi z klientem organizowane są częste konkursy, które oprócz zwiększania aktywności na profilu dają okazję właścicielom psów i kotów na przetestowanie produktu. Poza trafianiem w serce czworonogów przez ich żołądek, dzielimy się także pomocnymi radami m.in. odnośnie zdrowego odżywiania, bądź wychowywania młodych kompanów.

Dodatkowo zajmujemy się prowadzeniem zaawansowanych płatnych kampanii marketingowych, które mają na celu pozyskanie nowego klienta, bądź wykorzystanie remarketingu jako dotarcia do osób, które zrezygnowały z zakupu na poziomie koszyka.

Cechy projektu

Tworzenie treści

Za pomocą specjalnie przygotowanej palety barw oraz gotowych pakietów zasobów udało nam się odzwierciedlić wysoką jakość oferowanych produktów.

Pozycjonowanie

Podczas kreowania nowych treści zwracamy szczególną uwagę na sposób komunikacji – przewagę stanowią bezpośrednie zwroty do odbiorcy, które mają na celu budowanie z nimi relacji, a przez to uzyskanie konwersji na zakup.

Inicjacja aktywności społeczności

Czynny udział odbiorców zostaje wywołany za pomocą konkursów, w których obserwujący mogą pochwalić się swoimi umiejętnościami kreatywnymi, a najlepsi mają okazję na przetestowanie wygranych produktów.

l

Spersonalizowana identyfikacja wizualna

Podstawą działania jest regularna publikacja oraz moderacja treści pisemnych, np. ciekawostki o rasie, czy posty sprzedażowe. Dodatkowo komponowane są filmy edukacyjne, za pomocą których dzielimy się informacjami na temat zdrowia psów, ich przypadłości, a także niecodziennych zachowań.

Przykładowe posty

Zobacz profil na żywo

Sprawdź jak prezentuje się profil w naturalnych warunkach.

Jesteś gotowy/a
na zmiany w Twojej firmie?

Skontaktuj się z nami – wspólnie ustalmy plan działania w Twoich projektach!

Nasza strona używa plików cookies w celu ulepszenia jej funkcjonalności. Korzystając z niej akceptujesz naszą
Politykę Prywatności   
ROZUMIEM