Agencja Interaktywna Matezun - Strony internetowe i marketing

Witamy w

Matezun

Nie musisz znać się na wszystkim…

Zacznij działać już dzisiaj, wypływając z nami w ocean marketingu!

KIM JESTEŚMY?

W agencji interaktywnej Matezun zajmujemy się świadczeniem usług z 3 działów: tworzenie stron internetowych, prowadzenie mediów społecznościowych oraz działania marketingowe w internecie. Jesteśmy grupą młodych i kreatywnych osób. Szybki i łatwy kontakt sprawia, że zawsze możesz na nas liczyć! Potrafimy dopasować się do różnorodnych zadań, a nasze podejście jest bardzo indywidualne.

Szybka realizacja

Wszystkie zlecenia i projekty
realizujemy w krótkim terminie

Kompleksowa obsługa

Dzięki szerokiej ofercie usług,
oferujemy kompleksową obsługę

Bezpłatne wsparcie

Zapewniamy darmową pomoc techniczną
dla naszych stałych Klientów

Strony internetowe

Własna strona www jest obecnie podstawą przy budowaniu marki w internecie. Warto pomyśleć nad takim miejscem, gdzie można zamieścić ofertę i ceny, a także galerię oraz dane kontaktowe. Może to być prosta strona wizytówkowa lub bardziej skomplikowane witryny, jak sklepy, blogi czy fora internetowe. W naszej agencji działamy w oparciu o najnowsze technologie i systemy informatyczne.

Prowadzenie Social Media

Media społecznościowe na przestrzeni ostatnich lat stały się głównym środkiem komunikacji. Jest to idealne miejsce, aby zaprezentować swoją firmę i zdobyć nowych klientów, a także zbudować z nimi relację opartą na zaufaniu do marki. Rzetelnie prowadzony profil firmowy na Facebooku lub Instagramie ułatwia kontakt z klientem i daje ogromne możliwości do reklamowania produktu czy usługi. Nie jest to jednak proste zadanie, gdyż wymaga ono dużo czasu i doświadczenia. Z tego powodu dużo firm decyduje się na skorzystanie z usług agencji interaktywnej. Wypłyń w ocean marketingu z doświadczonymi marynarzami, którzy poprowadzą Cię we właściwym kierunku.

Marketing internetowy

Marketing internetowy to obecnie jedna z głównych form promocji swojej firmy. Jednak ten temat jest rozległy niczym ocean i dzieli się na wiele rodzajów, a dopasowanie indywidualnej strategii do konkretnego przypadku wymaga doświadczenia. W agencji wykorzystujemy przede wszystkim Facebook Ads i Google Ads, którego jesteśmy partnerem. Zajmujemy się też wizytówkami Google Moja Firma. Tworzymy oryginalne kampanie reklamowe i optymalizujemy je na potrzeby Klienta. Staramy się osiągnąć jak najlepszy efekt w ramach dostępnego budżetu.

Co myślą o nas Klienci?

Motogop
Motogop
2023-01-05
Jestem bardzo zadowolony z współpracy z Firmą Matezun. Kompetentni ludzie, zorganizowani i pomocni. Dzięki ich pomocy sporo dowiedziałem się o marketingu w sieci i skuteczności różnych strategii w mediach. Jeszcze raz bardzo polecam. Dla mnie 6/5.
bl4d3
bl4d3
2022-05-23
Z firmą Matezun mam przyjemność współpracować około roku czasu. Muszę przyznać że jest ona bezproblemowa i owocna.. Posty wstawiane są regularnie z przyjemną grafiką i nie raz zaskakują pomysłowością.. A to wszystko w przystępnej cenie.. Polecam
Paweł Rudzki
Paweł Rudzki
2021-12-04
Współpraca z Agencją Interaktywną Matezun i Mateuszem Ferfeckim to sama przyjemność. Mateusz zdecydowanie lepiej ogarnia te wszystkie "internety" niż ja. Facebook czy Google nie mają przed nim tajemnic. A dodatkowo Mateusz chętnie się tymi tajemnicami dzieli i cierpliwie odpowiada na różne, nawet "dziwne" pytania. Serdecznie polecam!
Damian Frąc
Damian Frąc
2021-08-10
Bardzo polecam, Obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie. Podejście pana Mateusza do klienta jest indywidualne, co przekłada się na dobry kontakt i rzetelne informacje co do usług.
IRGEN Company
IRGEN Company
2019-12-13
Współpracujemy z Mateuszem już od paru dobrych miesięcy i jesteśmy bardzo zadowoleni z rezultatów naszej współpracy. Zamierzone cele zostały osiągnięte a kampanie reklamowe wreszcie zaczęły działać. Szczerze polecamy i pozdrawiamy!
Dominika Pluska
Dominika Pluska
2019-12-12
Jestem bardzo zadowolona ze wspolpracy z Matezun Mateusz Ferfecki. Profesjonalne podejscie, doradztwo i realizacja pomyslow klienta. Polecam.
Paulina Buchta
Paulina Buchta
2019-09-03
Firma zasługuje na 5 +. Pan Mateusz robiąc naszą stronę internetową podszedł do zadania bardzo profesjonalnie. Cieszy mnie fakt że nie tylko zadbał o estetyczną formę naszej strony internetowej ale również pomógł w prawnych aspektach 🙂 Strona internetowa wykonana jest bardzo czytelnie, nowocześnie i z dbałością o szczegóły. Polecam tą agencję i pewnie jeszcze nie raz skorzystam z Pana usług.
Emil Pieniak
Emil Pieniak
2019-08-25
Gorąco polecam, solidną robotę wykonał Pan Mateusz.

PROMOCJE NASZYCH
PARTNERÓW

TECHNOLOGICZNYCH:

Skopiuj kod: WTG10

Skopiuj kod: MATEZUN

Skopiuj kod: MATEZUN

 A może chcesz
zrobić to po swojemu?

 

Jeżeli lubisz mieć kontrolę nad swoimi działaniami marketingowymi lub nie masz wystarczającego budżetu, aby te działania zlecić – sprawdź już teraz ebooka “Przewodnik po marketingu internetowym” oraz indywidualne konsultacje, które pomogą Ci stać się prawdziwym marketingowym ninja!

NAJNOWSZE WPISY

Google Ads Performance Max – jak osiągnąć najlepsze wyniki?

Google Ads Performance Max – jak osiągnąć najlepsze wyniki?

W dzisiejszych czasach, gdy większość działań przeniosła się do przestrzeni wirtualnej, strony internetowe stały się wizytówkami firm oraz miejscem interakcji z klientami. W związku z tym, niezwykle istotne jest zadbanie o bezpieczeństwo użytkowników, a certyfikat SSL jest jednym z kluczowych elementów, które przyczyniają się do tego celu.

Certyfikat SSL: Dlaczego jest on niezbędny dla każdej strony internetowej?

Certyfikat SSL: Dlaczego jest on niezbędny dla każdej strony internetowej?

W dzisiejszych czasach, gdy większość działań przeniosła się do przestrzeni wirtualnej, strony internetowe stały się wizytówkami firm oraz miejscem interakcji z klientami. W związku z tym, niezwykle istotne jest zadbanie o bezpieczeństwo użytkowników, a certyfikat SSL jest jednym z kluczowych elementów, które przyczyniają się do tego celu.

Zacznijmy działać

Jesteś gotowy wypłynąć na szerokie wody możliwości?