Social media - Prowadzenie i promocja - Agencja Interaktywna Matezun

Prowadzenie

Social Media

Zakładamy od zera strony firmowe na Facebooku, prowadzimy fanpage według indywidualnej strategii oraz zarządzamy profilami na Instagramie. Zapewniamy unikalne treści, które przechodzą potrójną weryfikację. Tworzymy spójną całość, trzymając się identyfikacji wizualnej marki. Analizujemy statystyki i nieustannie optymalizujemy nasze działania.

Co nas wyróżnia?

Indywidualne podejście

Dostosowujemy profil firmowy oraz strategię marketingową według potrzeb Klienta. Do każdego posta zapewniamy oryginalną grafikę, która jest spójna z identyfikacją wizualną marki. Wszystkie treści przygotowywane są po dokładnym zapoznaniu się z potrzebami i misją firmy. Pomagamy również w przygotowaniu konkursów, które zwiększają zaangażowanie odbiorców.

Bezpłatny tydzień testowy

Przed rozpoczęciem współpracy zapewniamy możliwość przetestowania jakości naszych usług. Tydzień próbny, w ramach którego przygotowujemy testowe posty, jest niezobowiązujący i bezpłatny.

Terminowość

Zawsze realizujemy posty na czas. Planujemy je z odpowiednim wyprzedzeniem oraz zapewniamy Klientowi co najmniej 48h przed publikacją na ewentualne poprawki. Dostosowujemy się także do specjalnych okazji, na które tworzymy tematyczne posty. Zawsze jesteśmy na bieżąco z nowymi wydarzeniami.

Potrójna weryfikacja treści

Wszystkie treści, które przygotowujemy przechodzą kilkuetapową weryfikację. Sprawdzane są przez osobę, która je przygotowała, a następnie zostają dokładnie ocenione przez osobę odpowiedzialną za prowadzenie całego zlecenia. Ostatecznie trafiają do akceptacji Klienta, który może nanieść poprawki wedle własnych upodobań.

Płatne kampanie reklamowe

Łączymy siły i oprócz uzyskiwania organicznych aktywności z postów, oferujemy także prowadzenie płatnych kampanii reklamowych. Pozwala to w prosty sposób zwiększyć zasięgi strony i zdobyć nowych odbiorców.

Moderacja fanpage

Oferujemy także dodatkową usługę moderowania komentarzy oraz wiadomości na stronie firmowej. Dbanie o wizerunek marki nie kończy się na publikowaniu postów. Ważne jest też budowanie zaufania poprzez sprawną komunikację z odbiorcami.

Opieka techniczna dla stałych klientów

Zapewniamy wsparcie techniczne, które obejmuje kontakt mailowy i telefoniczny dla stałych klientów. Dotyczy to także innych niż social media obszarów, którymi zajmuje się nasza agencja.

Case studies wybranych realizacji

GABRYSIOWY ZAKĄTEK

Fanpage sklepu internetowego, który oferuje odzież damską oraz męską. Specjalizuje się w piżamach, koszulach, a także swetrach.

EMPIRE PETFOOD

Fanpage firmy produkującej oraz sprzedającej wysokiej jakości karmy dla psów i kotów. Unikalny i wyjątkowy skład wyróżnia te produkty na tle innych marek.

Przykładowe profile Social Media,
które aktualnie prowadzimy

Najczęstsze pytania

Czy warto prowadzić profil firmowy w mediach społecznościowych?

Firmowy profil w Internecie daje ogromne możliwości. Koszty prowadzenia fanpage’a nie są duże, a zyski mogą kilkukrotnie zwiększyć sprzedaż w Twojej firmie. Publikując treści na Facebooku lub Instagramie Twojej firmy budujesz wizerunek w Internecie i zdobywasz zaufanie klientów. Oprócz wiarygodności, profile społecznościowe dają też możliwość nawiązania kontaktu z odbiorcami. Otrzymasz od nich cenne uwagi na temat swojej firmy, ale też klienci mogą zadawać Ci nurtujące ich pytania. 

Dlaczego warto powierzyć prowadzenie profili agencji?

Choć prowadzenie profilu firmowego w mediach społecznościowych jest pełne zalet, nie każdy przedsiębiorca ma czas, aby się tym zająć. Temat marketingu jest szeroki jak ocean, dlatego warto pomyśleć o agencji interaktywnej, która nie tylko posiada wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie, ale też pomoże Ci zaplanować i wdrożyć odpowiednią strategię promocyjną. Zaufaj marynarzom marketingu i zobacz jak rozwinie się Twoja firma.

Gdzie mogę zobaczyć cennik Państwa usług?

Cenniki razem z dokładnymi informacjami, które dotyczą zakresu naszych poszczególnych pakietów usług wysyłamy drogą emailową. Oferujemy również indywidualną wycenę dostosowaną do potrzeb konkretnego Klienta, który jest zainteresowany współpracą na innych warunkach.

Co zapewniamy w naszej usłudze?

Niezobowiązujący i bezpłatny tydzień testowy

Pakiety dostosowane do Twoich potrzeb

Harmonogram postów według indywidualnej strategii

Z

Potrójna weryfikacja postów

l

Autorskie szablony graficzne

Krótkie materiały filmowe

Moderacja komentarzy i wiadomości

Szybki kontakt emailowy oraz telefoniczny

Pełne wsparcie techniczne

Zacznijmy działać

Jesteś gotowy wypłynąć na szerokie wody możliwości?

Nasza strona używa plików cookies w celu ulepszenia jej funkcjonalności. Korzystając z niej akceptujesz naszą
Politykę Prywatności   
ROZUMIEM