Wizytówka Google Moja Firma

Wizytówka Google Moja Firma

W jaki sposób potencjalni klienci wyszukują firmy w internecie? Pierwszym krokiem wielu osób jest wpisanie poszukiwanej frazy w wyszukiwarkę Google. Tam ich oczom ukazują się wizytówki firm wraz z ich lokalizacjami.

Napisz do nas

Zalety naszej usługi

Co właściwie daje wizytówka firmy w Google Moja Firma?

 • Widoczność marki

  Wizytówka Google Moja Firma poprawia widoczność firmy w wyszukiwarce, dzięki czemu znacznie łatwiej jest ją znaleźć.

 • Promocja lokalnego biznesu

  Dzięki podpięciu wizytówki pod mapy Google, potencjalni klienci mogą łatwiej dotrzeć do twojego lokalu / sklepu / biura.

 • Wiarygodne opinie

  Wizytówka jest miejscem, gdzie klienci piszą wiarygodne opinie na temat firmy i mogą zachęcać innych do skorzystania z jej oferty.

 • Łatwy kontakt

  Wizytówka Google Moja Firma pozwala na wprowadzenie wielu metod kontaktu, dzięki czemu klienci mogą skontaktować się z Tobą.

Wizytówka Google Moja firma daje ogromne możliwości w promocji firmy w internecie. Jest ona tak na prawdę podstawową, na której można oprzeć inne działania marketingowe. Wizytówka w Google, to często pierwsze miejsce, które widzą osoby wyszukujące to czego potrzebują. Dzięki wizytówce mogą oni szybko znaleźć kontakt do firmy lub odwiedzić jej stronę. Dzięki zaawansowanego systemowi opinii, wizytówka stała się miejscem, gdzie możemy przeczytać wiarygodne informacje o danej firmie. To właśnie one stają się często powodem, dla którego ktoś decyduje się skorzystać z oferty danej firmy. Jednak źle ustawiona wizytówka może być także źródłem problemów np. z błędnymi danymi. Dlatego utworzenie i prowadzenie wizytówki Google Moja Firma warto powierzyć profesjonalistom, którzy mają już w tym doświadczenie.

Agencja Interaktywna Matezun zapewnia kompleksową usługę najwyższej jakości. Zajmujemy się zarówno zakładaniem wizytówki Google Moja Firma, jak i ich optymalizacją oraz prowadzeniem. Staramy się osiągnąć jak najlepszy efekt. Dzięki takim działaniom Twoja firma staje się łatwo wyszukiwalna w internecie, a klienci mają wszystkie informacje na wyciągnięcie ręki.

Jesteś zainteresowany naszymi usługami?

Usługi, które mogą Ci się spodobać

A może potrzebujesz czegoś innego? Sprawdź całą ofertę naszych usług!

Marketing szeptany

Organizujemy promocje z marketingu szeptanego promujące treści klientów. Oferujemy różne rodzaje reklam.

Kampania Facebook Ads

Prowadzimy indywidualne kampanie na Facebooku, skierowane do konkretnych grup docelowych dopasowanych do potrzeb klienta.

Wizytówka Google Moja Firma

Pomagamy w uwidocznieniu firmy w internecie, dzięki utworzeniu i prowadzeniu wizytówki Google Moja Firma.

Kampania Google Ads

Tworzymy indywidualne kampanie reklamowe promujące treści klienta. Oferujemy reklamy w sieci wyszukiwania, w sieci reklamowej, ale także reklamy video.

Mateusz FerfeckiWizytówka Google Moja Firma