Strona internetowa na WordPress

Strony, sklepy i blogi na WordPress

Pojawia się wiele nowych narzędzi i sposobów na własną promocję w sieci. Dzięki temu klienci mogą łatwo znaleźć to, czego szukają. Dlatego tak ważna jest obecność firmy w internecie. Jak to ktoś powiedział: “Jeżeli nie ma Cię w internecie, to znaczy, że nie istniejesz”.

Napisz do nas

Zalety naszej usługi

Dlaczego warto mieć stronę, sklep lub blog na WordPressie?

 • Nowoczesna strona

  Oprogramowanie WordPress pozwala na utworzenie nowoczesnej i responsywnej strony internetowej.

 • Wielozadaniowość

  Oprogramowanie WordPress może sprawdzić się zarówno na stronach firmowych, blogach, a także jako sklep internetowy

 • Panel Administracyjny

  Wordpress posiada wbudowany Panel Administracyjny, który pozwala na zarządzanie zawartością strony.

 • Łatwość w obsłudze

  Do prowadzenia strony na oprogramowaniu WordPress nie musisz potrafić programować. Wystarczy podstawowa znajomość komputera.

Warto pomyśleć nad własną stroną internetową, gdzie można zamieścić swoją ofertę i ceny, a także galerię oraz dane kontaktowe. Może to być prosta strona wizytówkowa firmy lub bardziej skomplikowane witryny, sklepy lub blogi internetowe. Projekty takich serwisów często kosztują kilka tysięcy złotych. Dzięki oprogramowaniu WordPress uzyskujemy podobny efekt, za znacznie niższą cenę.

Firma Matezun zapewnia kompleksową usługę najwyższej jakości. Tworzymy blogi, sklepy i wszelakie strony internetowe na WordPress. Staramy się osiągnąć jak najlepszy efekt. Dodatkowo oferujemy pomoc techniczną i aktualizacje strony internetowej. Pomagamy także w prowadzeniu i prawidłowym utrzymaniu strony, dlatego nie musisz się niczym przejmować.

Jesteś zainteresowany naszymi usługami?

Mateusz FerfeckiStrona internetowa na WordPress