Kampanie reklamowe Facebook Ads

W jaki sposób potencjalni klienci mają trafić na Twoją firmę? Obecnie bardzo dużą popularnością cieszą się serwisy społecznościowe. Na Facebooku jest juz zarejestrowanych ponad 13mln Polaków. Serwis ten umożliwia na dokładne targetowanie naszych reklam.

Napisz do nas

Zalety naszej usługi

Co właściwie daje firmie kampania reklamowa Facebook Ads?

 • Nowi klienci

  Kampanie reklamowe na Facebooku mogą dotrzeć do ogromnej liczby osób.

 • Zainteresowanie marką

  Wyświetlane na Facebooku reklamy spowodują wzrost zainteresowania i rozpoznawalność marki.

 • Grupy docelowe

  Facebook posiada zaawansowane sposoby na kierowanie reklam do odpowiedniej grupy docelowej.

 • Różne reklamy

  Facebook daje możliwość tworzenia reklam tekstowych, graficznych, filmowych oraz wielu innych.


Facebook oferuje wiele rodzajów reklam w internecie. Główną zaletą tego rozwiązania jest zaawansowany system do targetowania reklam, czyli ustawiania bardzo konkretnej grupy docelowej. Dzięki temu możemy dokładnie ustawić komu mają pokazywać się nasze reklamy. Tworzenie dobrze działających kampanii reklamowych wymaga poświęcenia czasu i specjalistycznych umiejętności. Dlatego prowadzenie kampanii reklamowych Facebook Ads warto powierzyć profesjonalistom, którzy mają już w tym doświadczenie.

Firma Matezun zapewnia kompleksową usługę najwyższej jakości. Tworzymy oryginalne kampanie reklamowe i optymalizujemy je na potrzeby klienta. Staramy się osiągnąć jak najlepszy efekt. Oferujemy większość z dostępnych rodzajów reklam. Dodatkowo reklamy z Facebooka możemy kierować na platformy Instagrama lub Messengera.

Jesteś zainteresowany naszymi usługami?

Mateusz FerfeckiKampania Facebook Ads